Zapytania o znakowanie

Jeśli jesteś zainteresowany/a haftem lub termotransferem, to napisz do nas i prześlij zapytanie o własny projekt. Jeśli posiadasz projekt graficzny (w postaci pliku graficznego) możesz go nam przesłać przez poniższy formularz w celu wyceny.

To nic nie kosztuje - wizualizacja i wycena gratis - więc nie ryzykujesz, a do tego jest bardzo proste. Wystarczy, że z dysku na komputerze, którego właśnie przeglądasz stronę załadujesz na serwer pliki i je wyślesz.

Prosimy o dokładne określenie jak największej ilości cech związanych ze znakowaniem, w szczególności wielkość i ilość.  W komentarzu prosimy o opisanie wszystkich możliwych cech: kolory oraz materiał na którym ma być naniesione znakowanie.

 


 

Akceptowalne typy plików graficznych (wielkość do 2mb):

  • pliki graficzne bitmapy ( *.JPEG, *.PNG, *.BMP).
  • pliki graficzne grafiki wektorowej (*.cdr - CorelDraw, *.ai - Adobe Ilustrator, *.eps i podobne). Pliki tego typu należy spakować do archiwum ZIP, jest to konieczne ze względów bezpieczeństwa.

Aby wysłać zapytanie:

  • wybierz grafikę logotypu (przycisk "Przeglądaj") lub opracowania graficznego (nie większą niż 2 MB) - jeśli jej nie masz, zaznacz "ptaszek", że nie posiadasz grafiki.
  • wpisz wielkość logotypu oraz podaj mail lub telefon
  • uzupełnij opis, wpisując dodatkowe informacje lub pytania oraz załaduj plik na serwer (przycisk "Wyślij zapytanie").

 

Przed wysłaniem zapytania sugerujemy poszerzyć wiedzę w dziale : poradnik-dla-zlecajacego.

 


Uwaga: Nie zapomnij uzupełnić pola "Mail lub telefon", jest to niezbędne jeśli chcesz otrzymać odpowiedź.

  • Dla pośredników

    Poniższe zasady i porady dotyczą firm pośredniczących - stosowanie się do nich z pewnością pozytywnie wpłynie na współpracę i pozwoli zaoszczędzić sporo czasu. Wycenę wykonujemy najczęściej w ciągu 24 godzin - jednak, jeśli jest potrzeba, można jej u nas dokonać w zasadzie od ręki (w godzinach pracy), wystarczy odpowiednio przygotowany plik i wykonanie telefonu do nas.