Nasza oferta

W zakresie znakowania towarów rozwinęliśmy dwie gałęzie są to hafty i stemplowanie. Dotychczas haft i stemple były wykonywane na wytwarzanych przez naszą firmę produktach więc zarówno jedna jak i druga metoda jest nam dobrze znana od dawna. Skłoniło to nas to do stworzenia oferty i wyjścia naprzeciw oczekiwaniom nowych klientów.

Miło nam będzie jak zapoznacie się Państwo z naszą ofertą - zapraszamy do lektury.
 • Katalog online

  Dzięki wsparciu naszego dostawcy, przedstawiamy Państwu katalog online. Teraz mogą Państwo bez przeszkód sprawdzić dostępność produktów oraz  zamówić swój ulubiony produkt zmniejszając ryzyko pomyłki.

   

 • Polary

  Szeroki wybór kolorystyczny oraz kontrastowe kolory od wewnętrznej strony kołnierza sprawiają , że oferowane polary wyglądają atrakcyjnie. Zapinane na zamek, z kieszeniami, z wygodną stójką pod szyją idealnie nadają sie do haftu komputerowego. Zapraszamy do obejrzenia ofery.

 • Koszulki Pique Polo

  Do haftu proponujemy Państwu nowe koszulki Pique Polo, zapinane na guziczki, z mocnym splotem i podwójnymi szwami. Wykonane z mieszanki poliestrowo-bawełninej stanowią świetną propozycję jako odzież firmowo-reklamowa.Są mocne i odporne na odbarwienia podczas prania.

 • Oferta - hafty

  Haft komputerowy możemy wykonywać na:

  powierzonym towarze ( kurtki, polary, koszulki, czapeczki i inne), na skórze, produktach skóropodobnych, taśmach nośnych, filcu, dzianinach, ręcznikach, szlafrokach, Agro-włókninie, wytwarzanych produktach (torby, plecaki, pokrowce) półproduktach (elementach, które będą dopiero zszywane).

 • Oferta - stemple

  Znakowanie stemplami odbywa się na specjalnej maszynie - stemplarce. Tłoczenie możemy przeprowadzić w skórze, skórze ekologicznej skaji oraz na innych materiałach, których właściwości fizyczne na to pozwalają. Projekt matrycy podobnie jak haftu wykonujemy za darmo, natomiast sama matryca - jej wykonanie jest odpłatne.