O firmie

Witamy Państwa na stronie HAFTY-BYTOM.PL. Haftem komputerowym zajmujemy się od wielu lat, zdobyliśmy grono stałych i zadowolonych klientów. Haftujemy na wyrobach gotowych, wykrojach i metrażu. Haftujemy również aplikacje, naszywki, emblematy, identyfikatory imienne itp. Obecnie oprócz haftów i steplowania uruchomiliśmy usługę termotransferu - co znakomicie uzupełnia naszą ofertę.

 


Poniżej znajduje się skromna część opracowanych przez nas logotypów.

 

 

W kwestii wycen - wiążąca wycena jest możliwa tylko i wyłącznie po dostarczeniu do naszej pracowni grafiki, określenia jej wielkości i umiejscowienia. Mile widziany e-mail z opisem i numerem telefonu w stopce. Zapraszamy do współpracy.

Obsługujemy podmioty gospodarcze, stowarzyszenia, kluby i organizacje pozarządowe. Nie obsługujemy klientów detalicznych - zlecenia jednostkowe z są wykonywane w piątki, prosimy je konsultować drogą elektroniczną.   

 


Haftujemy na:

  • wyrobach gotowych (koszulki, polary, czapki),
  • wykrojach i metrażu z tkanin dzianin lub skóry
  • wykonujemy aplikacje, naszywki,
  • emblematy, identyfikatory imienne itp.

     W chwili obecnej dysponujemy parkiem maszynowym, który pozwala na realizację zamówień zarówno przy małym jak i dużym nakładzie. Oprócz tego istnieje możliwość zlecania haftów dedykowanych, pojedyńczych np: haft na koszulce z własnym imieniem i nazwiskiem lub logotypem.